Výtvarně řemeslná dílna/ateliér pro dospělé

V ateliéru, který je určen pro dospělé či seniory, si vyzkoušíme nejrůznější tradiční i netradiční výtvarné a řemeslné techniky. Těšit se můžete např. na grafiku(suchá jehla, linoryt) otiskové kresby, tisky z koláží, asambláže atd..kresba, malba, sgrafito, mozaika, modurit, sádra,hlína, tvorba z folie, z odpadových i přírodních materiálů, možnosti práce s papírem, vosk a jeho využití, textil(technika drhání, plstění, tkaní na šabloně, tisk, batika aj..) ,drátování, fimo,techniky práce se sklem a spoustu dalších, na jejichž výběru se můžete sami podílet.

Naučíme se myslet o věcech a jejich tvorbě v širších souvislostech – tkz.přemýšlet výtvarně. Seznámíme se s rozmanitými materiály a jejich možnostmi při tvůrčím procesu. Budeme si hrát a objevovat a především tvořit v přátelské atmosféře, kterou vám zajistí zkušená výtvarnice s dlouholetou praxí ve vedení dospělých.

Termín: čtvrtek 10.00–12.00 hod., 10 setkání(1x týden)

Termín: středa 17.30–19.30 hod., 10 setkání (1x týden)

Cena: 3840 Kč/pol. (veškerý základní materiál a pomůcky, lektorné, káva čaj aj., nadstandardní materiál dle zvolené techniky si účastníci  dokoupí na místě či sami dle své potřeby např.akrylové barvy).

Začínáme 30.9. a 1..1. 2020!

Místo konání :  Úvoz 427/59b, Brno – Veveří, 60200( ve vnitrobloku z druhé str.Helia sportu).