Výtvarně řemeslná dílna/ateliér pro dospělé

V ateliéru, který je určen pro dospělé či seniory, si vyzkoušíme nejrůznější tradiční i netradiční výtvarné a řemeslné techniky. Těšit se můžete např. na grafiku(suchá jehla, linoryt) otiskové kresby, tisky z koláží, asambláže atd..kresba, malba, sgrafito, modurit, sádra,hlína, tvorba z folie, z odpadových i přírodních materiálů, možnosti práce s papírem, vosk a jeho využití, textil(technika drhání, tkaní na šabloně, tisk, batika aj..) ,drátování, fimo,techniky práce se sklem a spoustu dalších, na jejichž výběru se můžete sami podílet.

Naučíme se myslet o věcech a jejich tvorbě v širších souvislostech – tkz.přemýšlet výtvarně. Seznámíme se s rozmanitými materiály a jejich možnostmi při tvůrčím procesu. Budeme si hrát a objevovat a především tvořit v přátelské atmosféře, kterou vám zajistí zkušená výtvarnice s dlouholetou praxí ve vedení dospělých.

Termín: čtvrtek 10.00–12.00 hod.(1x 14 dní), 8 setkání

Termín: středa 17.30–19.30 hod.(1x 14 dní), 8 setkání

Cena: 2720 Kč/pol. (základní materiál a pomůcky, lektorné,káva čaj aj., nákladnější materiál dle zvolené techniky si účastníci  dokoupí na místě či sami dle své potřeby)

Začínáme 29.1. a 30.1. 2020!

Místo konání :  Úvoz 427/59b, Brno – Veveří, 60200( ve vnitrobloku z druhé str.Helia sportu).